Ota yhteyttä!

Rooli

Nimi

Sähköposti

Pääjärjestäjä Mika Heiskanen pj@animecon.fi
Info, Viestintä Janni Niemelä, Tiia Mäkinen info@animecon.fi
Lipunmyynti, oheistuotteet Rosa Nieminen lipunmyynti@animecon.fi
Ohjelma Jenni Kääriäinen, Lassi Väänänen ohjelma@animecon.fi
Cosplay Sanna Savolainen cosplay@animecon.fi
Bileet Toni Savolainen bileet@animecon.fi
Kunniavieraat Nina Muurinen kunniavieras@animecon.fi
Pelit Pasi Kauttonen pelit@animecon.fi
Avajaiset, Päättäjäiset, Konsertti Heli Hyytiä konsertti@animecon.fi
Taidekuja Leena Hölttä taidekuja@animecon.fi
Yhdistyspöydät, Mangakirjasto Anniina Wallin jarjestot@animecon.fi
Grafiikka Niina Saijonkivi grafiikka@animecon.fi
Kuvitus Maria Mustonen kuvitus@animecon.fi
Vänkärit Toni Pitkänen vankarit@animecon.fi
Greenroom Meri Hermunen greenroom@animecon.fi
Järjestyksenvalvonta Joni Ilkka jv@animecon.fi
Logistiikka Minna Vasarainen logistiikka@animecon.fi
Majoitus Pipsa Kinnunen majoitus@animecon.fi
Tilat Sirpa Puurunen tilat@animecon.fi
Rahastonhoito Lassi Väänänen talous@animecon.fi
Sponsorit Pasi Savolainen sponsorit@animecon.fi
Nettisivut Leena Hölttä nettisivut@animecon.fi
Tekniikka Toni Määttä tekniikka@animecon.fi
Taltiointi Kyuu Eturautti taltiointi@animecon.fi

Oikolukija - Joona Pyökki

Sponsorit

NintendoFantasiapelitBard & Jester